Baia Mare

Showroom

Bd. Bucuresti, Nr. 118

showroom@quickmobile.ro

Center

Bd. Bucuresti, Nr. 27

center@quickmobile.ro

VIVO! Baia Mare

Str. Victoriei, Nr. 73, Parter, langa Douglas

vivo.baiamare@quickmobile.ro

Minaur

Bd. Bucuresti, Nr. 4

minaur@quickmobile.ro

Bucuresti

AFI Palace

Bd. Vasile Milea, Nr. 4, Parter, langa INTERSPORT

afi.palace@quickmobile.ro

Baneasa

Sos. Bucuresti-Ploiesti, Nr. 44A, Parter, langa Carrefour

baneasa@quickmobile.ro

Cluj-Napoca

VIVO! Cluj-Napoca

Str. Avram Iancu Nr. 492-500, langa H&M

vivo.cluj@quickmobile.ro

Iulius Mall

Str. Al. Vaida Voievod, Nr. 53-55, culoarul spre Auchan

iulius.cluj@quickmobile.ro

Constanta

City Park Constanta

Bd. Al. Lapusneanu, Nr. 116C, 900419, Constanta, Romania

citypark@quickmobile.ro

Iasi

Palas

Piata Stefan Cel Mare si Sfant, Nr. 1A, langa KFC

palas.iasi@quickmobile.ro

Iulius Mall

Strada Tudor Vladimirescu, Nr. 2, langa Carrefour

iulius.iasi@quickmobile.ro

Sighetu Marmatiei

Sighet

Str. Vasile Alecsandri, Nr. 1A, langa Piata de alimente

sighet@quickmobile.ro

Suceava

Iulius Suceava

B-dul Unirii 22, Cod Postal: 720011,Suceava, Romania

iulius.suceava@quickmobile.ro

Timisoara

Iulius Mall

Str. Aristide Demetriade Nr. 1, langa Auchan

iulius.timisoara@quickmobile.ro